pardubicky kraj logo     zsmsprosec logo

Skok do výšky – ne zcela běžná disciplína na základních školách, u nás však velice oblíbená. Stav původního doskočiště pro skok vysoký, který pamatuje mnoho generací našich žáků, byl již ale tristní. Několik let jsme kvůli vysoké pořizovací ceně odkládali nákup nového vybavení. Na jeho pořízení jsme letos v projektu Skok vysoký získali příspěvek ve výši 10 000 Kč od Pardubického kraje, 47 763 Kč jsme doplatili z vlastních zdrojů.

Rok 2020 je rokem olympijským nejen celosvětově, ale i tematicky pro náš celoškolní projekt Olympijský rok 2020, kde se žáci jednotlivých tříd utkají jak v soutěžích družstev, tak jednotlivců. A skok vysoký je jednou z těchto disciplín. Nové doskočiště nám tak atmosféru školních olympijských her jistě zpříjemní.

2019 skok vysoky doskociste 2019 skok vysoky stojany

Foto zatím ilustrační.