Zapište si do svého diáře datum úterý 28. 3., 18:00 – 18:45 hodin! Lektor Jazykové školy Zebra Paul Deutsch, který prožil velkou část svého života v Kanadě, vám bude vyprávět na téma „Kanada vs. Česká republika“. Stream bude v češtině. Setkáním vás bude provádět Alexandra Izraelová, naše lektorka angličtiny, která se ujala role moderátorky a připraví stream po technické stránce.

Jak se na setkání připojíte?

V danou dobu klikněte na www.twitch.tv/jazykova_skola_zebra a dostanete se přímo na náš profil, kde proběhne živé vysílání neboli stream. Nemusíte se nijak přihlašovat, mít založený účet, ani pozvánku. Na setkání se může připojit kdokoliv, kdo na tuto platformu v danou dobu zavítá a najde si nás. Zároveň je takovéto sledování z vaší strany zcela anonymní. Pokud byste chtěli pokládat otázky nebo jinak reagovat na to, o čem se bude povídat, Twitch vyžaduje založení bezplatného účtu. Ale nemějte obavy, během streamu vám umožníme i jiný způsob, jak anonymně pokládat otázky. 

Přijďte s námi strávit zajímavý čas a pomyslně tak oslavit naše 20. výročí!

Tuto pozvánku můžete sdílet s kýmkoliv z vašich známých. Budeme rádi, když se připojí co nejvíce lidí.

Děkuji a budeme se na vás těšit.

Ing. Petra Vomočilová

logo 2017