Předvelikonoční středa, vajíčkovník a velikonoční přání

Milí žáci, vážení rodiče,

blíží se Velikonoce, které budeme muset prožít podobně jako minulý rok. Přejeme Vám, abyste i přesto prožili svátky jara hezky, příjemně a radostně, v kruhu svých blízkých.

Předvelikonoční středa

Ve středu před Velikonocemi 31. 3. 2021 nebude probíhat distanční výuka. Jednotlivé třídy budou mít společný velikonoční program se svými třídními učiteli.

Vajíčkovník

Milí žáci a rodiče, přijďte s námi ozdobit tři velikonoční stromy ve školním areálu velikonočními vajíčky. Vyrobte velikonoční kraslice, či velikonoční vajíčka z jakéhokoliv materiálu a přijďte je během velikonočních svátků pověsit na naše "vajíčkovníky". Stromy jsou v areálu označené a všechny tři se nacházejí v blízkosti vchodu na 1. stupeň a sochy Terézy Novákové. Viz foto. Při výrobě vajíček a jejich upevňování na strom, prosíme, pamatujte na možné povětrnostní podmínky :-)

Černý jeřáb

cerny jerab