Vyhodnocení a informace k pokračování soutěže Pomáhej pohybem

AKTUALIZOVÁNO: 8. 12. 2020

Zdravíme vás, naši milí sportovci,

více než měsíc jste se zapojovali do vyhlášené soutěže s aplikací Pomáhej pohybem. Věříme, že sportování pro vás dostalo trochu jiný rozměr - nedělali jste něco dobrého jen pro sebe, ale mohli jste díky pohybu podpořit i různé dobročinné projekty. Protože nám epidemiologická nařízení zatím nedovolují vyhlásit výsledky této soutěže hromadně, zasíláme vám výsledky zatím alespoň takto, po vánočních prázdninách osobně vyhlásíme.

Protože mnoho z vás projevilo zájem o pokračování soutěže, rozhodli jsme se, že budeme pokračovat do konce tohoto pololetí (tj. do 29. 1.) v individuální soutěži. Své výsledky můžete zasílat opět do Google Učebny, ale zašlete pouze na konci měsíce celkový počet získaných bodů. V sekci “moje aktivity” vyfotíte celkový počet bodů za daný měsíc - zobrazuje se hned nahoře pod daným měsícem.

Děkujeme za účast a těšíme se na další vaše sportovní výkony!

Pomáhej pohybem - vyhodnocení a výsledky

Mgr. Romana Pešková


ZVEŘEJNĚNO: 26. 10. 2020

AKTUALIZOVÁNO: 3. 11. 2020 

Milé děti, čeká nás volný týden v podobě podzimních prázdnin a my bychom Vám rádi nabídli hezkou akci, při které vy uděláte pohybem něco pro sebe a zároveň můžete pomoci někomu jinému, dobré věci. 

Na stránkách https://pomahejpohybem.cz/about zjistíte všechny podrobnosti o aplikaci Pomáhej pohybem. Tuto aplikaci si nainstalujete do mobilu a vždy, když se chystáte jít na procházku, zahrát si na zahradě fotbal, projet se na kole nebo si třeba zacvičit doma, aplikaci si zapnete a telefon si dáte do kapsy. Ta průběžně ukazuje různé parametry vaší aktivity - čas, tempo, apod. Ale hlavně vám na konci vaší aktivity přidělí určitý počet bodů. Tyto body můžete darovat některému z nabízených dobročinných projektů (tyto body budou následně projektu vyplaceny nadací ČEZ). Krátké video s návodem najdete na výše uvedených stránkách v sekci O aplikaci. 

Zároveň tuto aktivitu zahrneme do našeho letošního projektu Sport nás baví, sportujeme společně a zasoutěžíme si v rámci tříd. Do Google učebny nám proto pošlete (nasdílejte nebo udělejte printscreen) obrazovku, kde uvidíme vaši aktivitu. Je jedno, jestli každou aktivitu zvlášť, nebo třeba jednou týdně. My vaše získané body připočítáme vaší třídě a každý týden průběžně vyhodnotíme. Průběžné výsledky uvidíte v informacích u vaší třídy. Nakonec 1. 12. body jednotlivých tříd spočítáme a vyhodnotíme za celý měsíc :) 

Pohybu a dobré věci zdar! 

Průběžné výsledky

Mgr. Romana Pešková