Vážení rodiče, 

blíží se nám konec školního roku. Chtěla bych Vás požádat o zpětnou vazbu toho, jak tento rok hodnotíte, co jste vnímali jako povedené a co Vám od nás naopak chybělo. Vaše názory nás zajímají - jsou pro mě i pro všechny mé kolegy velice důležitými informacemi. Proto jsme se rozhodli využít pro mnohé z Vás již známý dotazník Mapa školy. 

 

Dotazník je anonymní, zobrazí se pouze třída, za kterou je dotazník z pozice rodiče vyplňován. Pokud máte ve škole více dětí, prosím Vás o vyplnění dotazníku za každé své dítě. 

 

Dotazník jednoduše spustíte proklikem na stránku https://www.mapaskoly.cz/. Zde zadáte heslo, které jste obdrželi od třídních učitelů Vašich dětí formou e-mailu nebo zprávy v Bakalářích. Možnost vyplnění dotazníku je od 6. do 13. 5. 2022.

 

Předem děkuji za Váš čas, který dotazníkům věnujete. Věřím, že pomůže našemu společnému cíli - kvalitnímu vzdělávání žáků ve škole, ve které se cítí dobře oni i všichni dospělí.

 

S přáním hezkých jarních dnů

 

Mgr. Romana Pešková