Hezké pondělní odpoledne,


žáci  7. B byli minulý týden v kontaktu s covid pozitivní osobou. Z tohoto důvodu zůstávají všichni žáci této třídy do 4. 10. 2021 doma v karanténě. Rodičům žáků, kterých se netýká karanténa a tím pádem ani PCR test (v posledních 180 dnech prodělali covid nebo nebyli 20. 9. ve škole), podáme další informace individuálně. Podrobné informace a nařízení z krajské hygienické stanice naleznete zde.


Vyučování bude od 29. 9. do 4. 10. probíhat distančně- kombinovanou formou videokonferencí a samostatné domácí práce. Ve středu 29. 9. bude zadána samostatná práce na web, od čtvrtka 30. 9. budou probíhat i videokonference. Vše bude zveřejněno na webu školy. 


Rozvrh videokonferencí i odkaz na 7. B najdete pod odkazem "Distanční výuka" nebo zde, jak jste byli zvyklí. Pod odkazem 7. B najdete vždy témata daných hodin při VK, odkaz na připojení, co si připravit i to, co se bude probírat. Děti zde najdou také zadání samostatné práce.


Obědy dětem hromadně odhlášeny nejsou- děti mají na oběd nárok, záleží na Vás, zda si je vyzvednete nebo odhlásíte.


Pokud Vám bude cokoliv nejasného, neváhejte se na nás obrátit.