Hezké pondělní odpoledne,


žáci 1. třídy navštěvující družinu byli minulý týden v kontaktu s covid pozitivní osobou. Z tohoto důvodu zůstávají všichni tito žáci do 4. 10. 2021 doma v karanténě. Podrobné informace a nařízení z krajské hygienické stanice naleznete zde. Rodičům žáků, kterých se netýká karanténa a tím pádem ani PCR test (v posledních 180 dnech prodělali covid nebo nebyli 20. 9. v družině), podáme další informace individuálně. 


Žáků, kteří do družiny nechodí, se karanténa netýká, avšak protože jich je pouze malá část, budou se i oni od 29. 9. 2021 vzdělávat distančně. 


Rozvrh videokonferencí i odkaz na 1. třídu najdete pod odkazem "Distanční výuka" nebo zde. Pod odkazem 1. třídy najdete vždy témata daných hodin při VK, odkaz na připojení, co si připravit, co se bude probírat i zadání samostatné práce. Bližší informace Vám v následujících dnech podá třídní paní učitelka. Kontrolujte, prosím, pravidelně své emaily.


Obědy dětem hromadně odhlášeny nejsou- děti mají na oběd nárok, záleží na Vás, zda si je vyzvednete nebo odhlásíte.


Pokud Vám bude cokoliv nejasného, neváhejte se na nás obrátit.