Hezké pondělní odpoledne,


žáci  3. třídy byli minulý týden v kontaktu s covid pozitivní osobou. Z tohoto důvodu zůstávají všichni žáci 3. tříd do 4. 10. 2021 doma v karanténě. Rodičům žáků, kterých se netýká karanténa a tím pádem ani PCR test (v posledních 180 dnech prodělali covid nebo nebyli 20. 9. ve škole), podáme další informace individuálně. Podrobné informace a nařízení z krajské hygienické stanice naleznete zde.


Vyučování ve 3. třídě bude od 29. 9. do 4. 10. probíhat distančně- kombinovanou formou videokonferencí a samostatné domácí práce. Vše bude zveřejněno na webu školy. 


Rozvrh videokonferencí i odkaz na 3. třídu najdete pod odkazem "Distanční výuka" nebo zde, jak jste byli zvyklí. Pod odkazem 3. třídy najdete vždy témata daných hodin při VK, odkaz na připojení, co si připravit i to, co se bude probírat. Děti zde najdou také zadání samostatné práce.


Obědy dětem hromadně odhlášeny nejsou- děti mají na oběd nárok, záleží na Vás, zda si je vyzvednete nebo odhlásíte.


Pokud Vám bude cokoliv nejasného, neváhejte se na nás obrátit.