Dovoluji si Vás touto cestou pozvat a ještě jednou připomenout pozvání na další z debat panelových diskusí z cyklu Poličsko mluví o vzdělávání, tentokrát na téma nadání a systémové podpory rozvoje nadání žáků a studentů. Beseda je otevřená pro odbornou, ale i laickou veřejnost, a tak velice prosím o předání pozvání Vašim vyučujícímzřizovatelům, ale také rodičůmpřípadně studentům.

 

Pozvání do panelu a k diskusi přijali: Dana Jančinová – ředitelka 1. súkromného gymnázia a Súkromnej základnej školy pre žiakov so všeobecným inteleketovým nadáním v Bratislavě, Kristína Kačaljaková – školní psycholožka a speciální pedagožka na 1. SG v Bratislavě, Kateřina Emer – poradkyně a lektorka v oblasti nadání a Milan Šudoma – rodič zvídavých dětí.

  

Beseda se uskuteční ve čtvrtek 1. prosince 2022 od 18.00 v Divadelním klubu v Poličce. 

2022 12 GYMPOL Polisko mluv 5