Vážení rodiče,

po dlouhých jednáních se nám podařilo splnit přání dětí a ve škole od dnešního odpoledne stojí automat na zdravé svačinky, které splňují "pamlskovou vyhlášku", odkaz zde.
 
V pondělí děti dostanou kartičky a informační letáčky, od úterý bude automat v provozu. Rodiče kartičku obsluhují online- přes výše uvedený odkaz nebo přes aplikaci staženou do mobilu. Na základě údajů na kartičce si zde založí účet, kde mohou dětem dobíjet kredit (lze i přes sms nebo platbou na účet- podrobné info je na kartičkách), omezit denní limit, vybrat výrobky, které si dítě může/nemůže koupit, vidět historii nákupů... Ceník je k nahlédnutí zde.
 
Věřím, že pro děti to bude nejen fajn zpestření v jejich jídelníčku... Pro mnohé (hlavně menší) také nový "dospělácký" pocit z jejich první kreditky, na kterou se dá hezky a hravým způsobem napasovat učení se hospodaření s penězi... Její nabíjení však zatím zůstane na Vás :)
20220401 174722