Sportovní den mládeže s TAJV v Proseči se uskuteční v pátek 12.11.2021 od 9 hod v místní sportovní hale ve spolupráci se ZŠ.
Jedná se o národní projekt, kde všichni účastníci akce soutěží v několika kolektivních sportovních aktivitách (tenis, fotbal, florbal, házená, frisbee, basketbal). Nejúspěšnější skupina dětí v závěrečném rozstřelu v Proseči bude soutěžit o finálová umístění v turnaji. Hráč, který získá nejvíce bodů v Proseči, vyhrává první místo včetně vstupenky na Národní finále v Poděbradech (9.12.2021). Právě zde bude vítěz turnaje svým jménem a sportovními výkony reprezentovat Proseč v konkurenci ostatních vítězů z České republiky. Sportovní akce TAJV je podpořena Městem Proseč ve spolupráci se ZŠ pro zájemce ze 4. a 5. ročníku.
 
Těšíme se na vaši účast.
 
Mgr. Jan Váňa
Organizátor projektu TAJV

www.tajv.cz

original