Nabídka finanční podpory z fondu Spolku rodičů

Spolek rodičů Vám nabízí možnost čerpání příspěvků na podporu aktivit pro děti ze ZŠ Proseč. Čerpat můžete na níže uvedené aktivity, případně navrhnout svůj vlastní požadavek na konkrétní formu podpory. Spolek rodičů bude ve schvalování příspěvků upřednostňovat žádosti o příspěvky na aktivity, které budou pokrývat, co největší počet tříd či žáků. Individuální podpora je však také možná po domluvě.

Žádost si můžete stáhnout zde a vyplněnou ji předat pokladníkovi Spolku paní Heleně Skalové, případně ji prosím zašlete emailem na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nejpozději do 31. 10. 2021. Žádost také můžete vyplnit přímo na webu školy ve formuláři zde a odeslat elektronicky.

V případě neplánované akce v průběhu školního roku, můžete také podat Žádost o příspěvek nejpozději měsíc před požadovaným čerpáním příspěvku, aby měl Výbor spolku čas čerpání schválit.

Není nutné vyplňovat žádost na následující aktivity, se kterými Spolek počítá automaticky a vyčlení si prostředky na jejich úhradu:

• Cestové a startovné na soutěže a obdobnou reprezentaci ZŠ Proseč
  • Úhrada dopravy do Národního divadla pro 9. roč.
  • Šerpování 9. tříd

Papírový formulář