2017/2018     2016/2017     2015/2016     2014/2015  


2018 06 13 florbalmania 1 trida1 5 m2018 06 15 florbalmania skutec 4 m2018 06 11 skutec slavik 1 herynek m2018 06 11 skutec slavik 1 stodolova m

Školní rok 2017/2018
1. místo Florbalmania Skuteč 2018 - tým 1. - 5. třída Stáhnout
4. místo Florbalmania Skuteč 2018 - družstvo ZŠ Proseč Stáhnout
1. místo v pěvecké soutěži Skutečský slavík 2018, III. A kategorie - Petr Herynek Stáhnout
1. místo v pěvecké soutěži Skutečský slavík 2018, IV. A kategorie - Adéla Stodolová Stáhnout
2. místo v pěvecké soutěži Skutečský slavík 2018, III. A kategorie - Eliška Herynková Stáhnout
2. místo v pěvecké soutěži Skutečský slavík 2018, III. A kategorie - Zuzana Roušarová Stáhnout
6. místo Florbalmania Skuteč 2018 - chlapci 6. - 9. třída Stáhnout
6. místo Florbalmania Skuteč 2018 - dívky 6. - 9. třída Stáhnout
1. místo ve hře League of Legends - tým Team Skill Pro Legends Stáhnout
2. místo v soutěži školních webů sCOOL web 2018 - hodnocení odbornou porotou Stáhnout
2. místo v soutěži školních webů sCOOL web 2018 - kategorie Cena veřejnosti Stáhnout
Účast v okresním kole soutěže Pythagoriáda - Zuzana Roušarová Stáhnout
Účast v okresním kole soutěže Pythagoriáda - Kryštof Klíma Stáhnout
3. místo v soutěži Hrošiáda, kategorie starší - družstvo  Stáhnout
4. místo v soutěži 10 dní florbalu Stáhnout
2. místo v krajském kole OVOV - Veronika Janková Stáhnout
2. místo v krajském kole OVOV - Jaromír Síla Stáhnout
2. místo v krajském kole OVOV - Štěpán Hromádka Stáhnout
3. místo v krajském kole OVOV - Radek Pešek Stáhnout
4. místo v krajském kole OVOV - družstvo Stáhnout
1. místo v soutěži Zlaté ručičky - Patrik Chlebný, Štěpán Brůžek Stáhnout
4. místo v okresním kole v minifotbalu - chlapci, kateogorie IV Stáhnout
1. místo v okresním kole OVOV - Veronika Janková Stáhnout
1. místo v okresním kole OVOV - Štěpán Hromádka Stáhnout
1. místo v okresním kole OVOV - Andrej Češka Stáhnout
1. místo v okresním kole OVOV - Julie Poslušná Stáhnout
2. místo v okresním kole OVOV - družstvo ZŠ Proseč Stáhnout
2. místo v okresním kole OVOV - Radek Pešek Stáhnout
3. místo v okresním kole OVOV - Václav Beránek Stáhnout
3. místo v okresním kole OVOV - Tomáš Roušar Stáhnout
2. místo v krajském kole soutěže Zlatý list, kategorie starší- družstvo "Animalium" Stáhnout
13. místo v krajském kole soutěže Zlatý list, kategorie starší- družstvo "Rychlí autisti" Stáhnout
Účast v okresním kole biologické olympiády, kategorie C - Tereza Vášková Stáhnout
Účast ve výtvarné soutěži Fantastické rostliny - ZŠ Proseč Stáhnout
Účast v okresním kole matematické olympiády, kategorie Z6 - Alena Zavadilová Stáhnout
Stříbrné pásmo v krajském kole přehlídky školních dětských pěveckých sborů - Prosečánek Stáhnout
Bronzové pásmo v krajském kole přehlídky školních dětských pěveckých sborů - Červánek Stáhnout
Účast v okresním kole zeměpisné olympiády, kategorie B - Filip Skalník Stáhnout
Účast v okresním kole zeměpisné olympiády, kategorie A - Tereza Macháčková Stáhnout
Účast v okresním kole zeměpisné olympiády, kategorie A - Veronika Drahošová Stáhnout
Účast v okresním kole zeměpisné olympiády, kategorie B - Tereza Černecká Stáhnout
Účast v okresním kole Soutěže v anglickém jazyce, kategorie II. A - Jiří Janecký Stáhnout
Účast v okresním kole Soutěže v anglickém jazyce, kategorie II. A - Nela Doležalová Stáhnout
1. místo v okresním kole Soutěže v jazyce anglickém, kategorie I. A - Šimon Lustyk Stáhnout
Účast v okresním kole olympiády v českém jazyce - Nela Doležalová Stáhnout
Účast v okresním kole matematické olympiády, kategorie Z5 - Zuzana Roušarová Stáhnout
1. místo v Zimním pětiboji 2017 - Andrej Češka Stáhnout
1. místo v Zimním pětiboji 2017 - Veronika Janková Stáhnout
1. místo v Zimním pětiboji 2017 - Radek Pešek Stáhnout
2. místo v Zimním pětiboji 2017 - Filip Romportl Stáhnout
3. místo v Zimním pětiboji 2017 - Kristýna Mrvišová Stáhnout
3. místo v Zimním pětiboji 2017 - družstvo ZŠ Stáhnout
Čestné uznání v literární soutěži Pardubické střípky 2017, kategorie III. - Tereza Volfová Stáhnout
2. místo v okrskovém turnaji ve florbalu AŠSK, kategorie IV - chlapci 8. a 9. tříd Stáhnout
Účast v krajském kole Logické olympiády 2017 - Zuzana Roušarová Stáhnout
3. místo v XVI. Olympiádě dětí a mládeže - stolní tenis - chlapci Stáhnout
4. místo v XVI. Olympiádě dětí a mládeže - stolní tenis - dívky Stáhnout
1. místo v okresním kole soutěže ve stolním tenisu AŠSK, IV. kategorie - dívky Stáhnout
1. místo v okresním kole soutěže ve stolním tenisu AŠSK IV. kategorie - chlapci Stáhnout

Nahoru


Školní rok 2016/2017
3. místo Školní časopis roku 2017 v Pardubickém kraji - Šotek Stáhnout
1. místo ve hře League of Legends - tým - J. Houžvička, F. Sejkora, S. Meszáros, L. Doubravský, M. Edlman Stáhnout
Matýskův řád za skvělou práci v soutěži Matýsek (matematický korespondenční seminář) - Zuzana Roušarová Stáhnout
3. místo v soutěži Florbalmania Skuteč 2017 - kategorie týmy 1. - 5. třída Stáhnout
1. místo v pěvecké soutěži Skutečský slavík 2017, III. A kategorie - Jan Zelinka Stáhnout
2. místo v pěvecké soutěži Skutečský slavík 2017, III. A kategorie - Petr Herynek Stáhnout
3. místo v pěvecké soutěži Skutečský slavík 2017, III. A kategorie - Kristýna Kohoutková Stáhnout
1. místo v pěvecké soutěži Skutečský slavík 2017, IV. A kategorie - Patricie Giňová Stáhnout
2. místo v pěvecké soutěži Skutečský slavík 2017, IV. A kategorie - Adéla Stodolová Stáhnout
3. místo v pěvecké soutěži Skutečský slavík 2017, IV. A kategorie - Sabina Křiklavová Stáhnout
3. místo v pěvecké soutěži Skutečský slavík 2017, V. A kategorie - Adéla Jetmarová Stáhnout
2. místo v krajské literární a výtvarné soutěži Požární ochrana očima dětí a mládeže - Tereza Fulíková Stáhnout
Úspěšné řešení úloh v krajském kole biologické olympiády - Radek Lacman Stáhnout
1. místo v okresním kole OVOV - Veronika Janková Stáhnout
1. místo v okresním kole OVOV - Radek Pešek Stáhnout
1. místo v okresním kole OVOV - Jaromír Síla Stáhnout
2. místo v okresním kole OVOV - družstvo Stáhnout
3. místo v okresním kole OVOV - Andrej Češka Stáhnout
2. místo v krajském kole soutěže Zlatý list, kategorie mladší - družstvo "Rysi" Stáhnout
7. místo v krajském kole soutěže Zlatý list, kategorie mladší - družstvo "Kamzíci" Stáhnout
8. místo v krajském kole soutěže Zlatý list, kategorie starší - družstvo "Osmáci" Stáhnout
10. místo v krajském kole soutěže Zlatý list, kategorie starší - družstvo "Sedmáci" Stáhnout
4. místo v krajském kole XV. Olympiády dětí a mládeže - minifotbal Stáhnout
3. místo v okresním kole biologické olympiády, kategorie C - Radek Lacman Stáhnout
2. místo v okresním kole v minifotbalu, IV. kategorie - chlapci Stáhnout
Zlaté pásmo v krajském kole přehlídky školních dětských pěveckých sborů - Prosečánek Stáhnout
Stříbrné pásmo v krajském kole přehlídky školních dětských pěveckých sborů - Červánek Stáhnout
Účast v krajském kole zeměpisné olympiády, kategorie C - Ema Sodomková Stáhnout
Účast v krajském kole FVTP - Tereza Vavřínová a Iveta Pešková Stáhnout
Účast v krajském kole FVTP - Lucie Lacmanová a Miloslava Jeništová Stáhnout
3. místo v okresním kole v basketbalu AŠSK, III. kategorie - chlapci Stáhnout
2. místo v okresním kole zeměpisné olympiády, kategorie C - Ema Sodomková Stáhnout
Postup do krajského kola FVTP - Tereza Vavřínová, Iveta Pešková Stáhnout
Postup do krajského kola FVTP - Miloslava Jeništová, Lucie Lacmanová Stáhnout
Účast v okresním kole FVTP - Nina Sodomková, Adéla Stodolová Stáhnout
Účast v okresním kole Olympiády v českém jazyce - Ema Sodomková Stáhnout
Účast v okresním kole Olympiády v českém jazyce - Hana Odvárková Stáhnout
4. místo v krajském kole Poháru základních škol ve florbalu - mladší žáci Stáhnout
3. místo Školní časopis roku 2016 - celorepublikové kolo, kategorie ZŠ - 2. stupeň, Grafika - Šotek Stáhnout
Účast na XI. Mezinárodním festivalu adventní a vánoční hudby v Bratislavě - Červánek Stáhnout
1. místo v okrskovém kole ve florbalu AŠSK, IV. kategorie - chlapci Stáhnout
3. místo v okrskovém kole ve florbalu AŠSK, III. kategorie - chlapci Stáhnout
2. místo v okresním kole Poháru základních škol ve florbalu - mladší žáci Stáhnout
3. místo v XV. Krajské olympiádě dětí a mládeže - stolní tenis - družstvo dívek Stáhnout
3. místo v soutěži odborných dovedností žáků ZŠ - družstvo ZŠ Proseč "B" Stáhnout
1. místo Školní časopis roku 2016 v Pardubickém kraji - Šotek Stáhnout
1. místo v republikovém finále OVOV - Jaromír Síla Stáhnout

Nahoru


Školní rok 2015/2016
2. místo ve hře League of Legends - tým - J. Houžvička, L. Doubravský, F. Sejkora, S. Meszároš, M. Barták Stáhnout
1. místo v literární a výtvarné soutěži Požární ochrana očima dětí - Iveta Pešková Stáhnout
2. místo v pěvecké soutěži Skutečský slavík 2016, IV. A kategorie - Veronika Zachová Stáhnout
2. místo v pěvecké soutěži Skutečský slavík 2016, IV. A kategorie - Kateřina Stodolová Stáhnout
3. místo v pěvecké soutěži Skutečský slavík 2016, III. A kategorie - Tereza Vášková Stáhnout
2. místo v pěvecké soutěži Skutečský slavík 2016, III. A kategorie - Adéla Stodolová Stáhnout
2. místo v pěvecké soutěži Skutečský slavík 2016, III. A kategorie - Nina Sodomková Stáhnout
2. místo v pěvecké soutěži Skutečský slavík 2016, III. A kategorie - Adéla Jetmarová Stáhnout
3. místo v pěvecké soutěži Skutečský slavík 2016, II. A kategorie - Zuzana Roušarová Stáhnout
2. místo v pěvecké soutěži Skutečský slavík 2016, II. A kategorie - Sabina Křiklavová Stáhnout
2. místo v pěvecké soutěži Skutečský slavík 2016, II. A kategorie - Leona Křiklavová Stáhnout
1. místo v pěvecké soutěži Skutečský slavík 2016, II. A kategorie - Jan Zelinka Stáhnout
2. místo v soutěži Florbalmania Skuteč 2016 - kategorie týmy 1. - 5. třída Stáhnout
6. místo v krajském kole OVOV - družstvo ZŠ Proseč Stáhnout
3. místo v krajském kole OVOV - Václav Beránek Stáhnout
2. místo v krajském kole OVOV - Jakub Dostál Stáhnout
1. místo v krajském kole OVOV - Jaromír Síla Stáhnout
1. místo v krajském kole OVOV - Štěpánka Doležalová Stáhnout
Účast v okresním kole soutěže Pythagoriáda, kategorie 8. ročník - Karolina Vávrová Stáhnout
Účast v okresním kole soutěže Pythagoriáda, kategorie 6. ročník - Denisa Šlégrová Stáhnout
Účast v okresním kole soutěže Pythagoriáda, kategorie 6. ročník - Andrej Češka Stáhnout
Účast v krajském kole biologické olympiády, kategorie C - Radek Lacman Stáhnout
9. místo v krajském kole soutěže Zlatý list, kategorie mladší - družstvo "Prosečáci" Stáhnout
6. místo v krajském kole soutěže Zlatý list, kategorie starší - družstvo "Šťovíci" Stáhnout
6. místo v krajském kole soutěže Zlatý list, kategorie starší - družstvo "Motorky" Stáhnout
4. místo v krajském kole soutěže Zlatý list, kategorie mladší - družstvo "Borkyně" Stáhnout
3. místo v okresním kole OVOV - Natálie Rychová Stáhnout
3. místo v okresním kole OVOV - Filip Rompotl Stáhnout
3. místo v okresním kole OVOV - Natálie Nešetřilová Stáhnout
3. místo v okresním kole OVOV - Barbora Lněničková Stáhnout
3. místo v okresním kole OVOV - Jakub Hledík Stáhnout
3. místo v okresním kole OVOV - Andrej Češka Stáhnout
2. místo v okresním kole OVOV - družstvo ZŠ Proseč Stáhnout
2. místo v okresním kole OVOV - Veronika Uhrová Stáhnout
2. místo v okresním kole OVOV - Filip Sejkora Stáhnout
1. místo v okresním kole OVOV - Jaromír Síla Stáhnout
1. místo v okresním kole OVOV - Bára Schejbalová Stáhnout
1. místo v okresním kole OVOV - Jakub Dostál Stáhnout
1. místo v okresním kole OVOV - Štěpánka Doležalová Stáhnout
Bronzové pásmo v krajském kole Celostátní přehlídky školních dětských pěveckých sborů - Červánek Stáhnout
Účast ve výtvarné soutěži "Jaro nás baví" - ZŠ a MŠ Proseč Stáhnout
Pamětní list v recitační soutěži Dětská scéna 2016 - Ema sodomková Stáhnout
3. místo v okresním kole biologické olympiády, kategorie C - Radek Lacman Stáhnout
3. místo v okresním kole soutěže Pythagoriáda, kategorie 5. ročník - Jana Michálková Stáhnout
Čestné uznání v okresním kole Přehlídky dětských recitátorů, kategorie IV. - Ema Sodomková Stáhnout
Postup do krajského kola FVTP - L. Lacmanová a M. Jeništová Stáhnout
2. místo v literární a výtvarné soutěži Pardubické střípky 2015, II. kategorie - Iveta Pešková Stáhnout
2. místo v literární a výtvarné soutěži Pardubické střípky 2015, II. kategorie - Nela Doležalová Stáhnout
Mistr kódu v soutěži Bobřík informatiky, kategorie Benjamin - Iveta Pešková Stáhnout
Mistr kódu v soutěži Bobřík informatiky, kategorie Benjamin - Petr Klesnil Stáhnout
Mistr kódu v soutěži Bobřík informatiky, kategorie Kadet - Lukáš Hledík Stáhnout
Mistr kódu v soutěži Bobřík informatiky, kategorie Kadet - Štěpánka Doležalová Stáhnout
Mistr kódu v soutěži Bobřík informatiky, kategorie Kadet - Michal Barták Stáhnout
4. místo ve florbalu Think Blue. Cup. - 1. stupeň ZŠ Proseč Stáhnout
3. místo v krajském kole XIV. Olympiády dětí a mládeže, stolní tenis - dívky ZŠ Proseč Stáhnout
1. místo v soutěži odborných dovedností žáků ZŠ pořádané ISŠT Vysoké Mýto - Ivan Chalupník Stáhnout
1. místo v soutěži odborných dovedností žáků ZŠ pořádané ISŠT Vysoké Mýto - družstvo ZŠ Proseč Stáhnout
1. místo v okresním kole soutěže ve stolním tenisu AŠSK, IV. kategorie - chlapci Stáhnout
1. místo v okresním kole soutěže ve stolním tenisu AŠSK, IV. kategorie - dívky Stáhnout
23. místo v republikovém finále OVOV 2015 - družstvo ZŠ Proseč Stáhnout
1. místo v republikovém finále OVOV 2015 - Jaromír Síla Stáhnout

Nahoru


Školní rok 2014/2015 
2. místo v pěvecké soutěži Perníkový slavík - Zrcadlo umění 2015 - Karel Herynek Stáhnout
Účast v pěvecké soutěži Pardubický slavík - Zrcadlo umění 2015 - Kateřina Stodolová Stáhnout
Účast v pěvecké soutěži Pardubický slavík - Zrcadlo umění 2015 - Šarlota Schejbalová Stáhnout
13. místo v republikovém kole soutěže Zlatý list, kategorie mladší - družstvo "Borci a Gejmrovci" Stáhnout
13. místo v republikovém kole soutěže Zlatý list, kategorie mladší - Liliana Poslušná Stáhnout
13. místo v republikovém kole soutěže Zlatý list, kategorie mladší - Lucie Lacmanová Stáhnout
13. místo v republikovém kole soutěže Zlatý list, kategorie mladší - Marcela Košnarová Stáhnout
13. místo v republikovém kole soutěže Zlatý list, kategorie mladší - Ema Klesnilová Stáhnout
13. místo v republikovém kole soutěže Zlatý list, kategorie mladší - Petr Klesnil Stáhnout
13. místo v republikovém kole soutěže Zlatý list, kategorie mladší - Anna Cachová Stáhnout
2. místo v pěvecké soutěži Skutečský slavík 2016, IV. A kategorie - Kateřina Stodolová Stáhnout
3. místo v pěvecké soutěži Skutečský slavík 2016, III. B kategorie - Adéla Jetmarová, Adéla Stodolová  Stáhnout
3. místo v pěvecké soutěži Skutečský slavík 2016, III. A kategorie - Adéla Jetmarová Stáhnout
2. místo v pěvecké soutěži Skutečský slavík 2016, III. A kategorie - Tereza Vášková Stáhnout
2. místo v pěvecké soutěži Skutečský slavík 2016, II. A kategorie - Adéla Stodolová Stáhnout
2. místo v pěvecké soutěži Skutečský slavík 2016, II. A kategorie - Nina Sodomková Stáhnout
2. místo v pěvecké soutěži Skutečský slavík 2016, I. A kategorie - Jan Zelinka Stáhnout
2. místo v pěvecké soutěži Skutečský slavík 2016, I. A kategorie - Zuzana Roušarová Stáhnout
2. místo v pěvecké soutěži Skutečský slavík 2016, I. A kategorie - Daniel Renza Stáhnout
3. místo v soutěži Hrošiáda, kategorie mladší - družstvo ZŠ Proseč Stáhnout
2. místo v soutěži Hrošiáda, kategorie starší - družstvo ZŠ Proseč Stáhnout
3. místo v krajském kole OVOV - Andrej Češka Stáhnout
2. místo v krajském kole OVOV - Filip Rompotl Stáhnout
2. místo v krajském kole OVOV - družstvo ZŠ Proseč Stáhnout
2. místo v krajském kole OVOV - Jakub Dostál  Stáhnout
2. místo v krajském kole OVOV - Štěpánka Doležalová Stáhnout
1. místo v krajském kole OVOV - Kateřina Binková Stáhnout
1. místo v literární soutěži "O pardubický pramínek", kategorie II. - Iveta Pešková Stáhnout
Účast v literární a výtvarné soutěži Požární ochrana očima dětí - ZŠ Proseč Stáhnout
1. místo v literární a výtvarné soutěži Požární ochrana očima dětí - Iveta Pešková Stáhnout
3. místo v soutěži Malá Proseč Terézy Novákové, kategorie próza - Iveta Pešková Stáhnout
Účast v okresním kole soutěže Pythagoriáda, kategorie 8. ročník - Lukáš Hledík Stáhnout
3. místo v okresním kole OVOV - Barbora Lněničková  Stáhnout
2. místo v okresním kole OVOV - Filip Sejkora Stáhnout
2. místo v okresním kole OVOV - Filip Rompotl Stáhnout
2. místo v okresním kole OVOV - Andrej Češka Stáhnout
1. místo v okresním kole OVOV - Jaromír Síla Stáhnout
1. místo v okresním kole OVOV - družstvo ZŠ Proseč Stáhnout
1. místo v okresním kole OVOV - Jakub Dostál  Stáhnout
1. místo v okresním kole OVOV - Štěpánka Doležalová  Stáhnout
1. místo v okresním kole OVOV - Kateřina Binková Stáhnout
Účast v okresním kole biologické olympiády, kategorie D - Radek Lacman Stáhnout
3. místo v krajském kole soutěže Zlatý list, kategorie starší - družstvo "Fejkeři a Profíci" Stáhnout
1. místo v krajském kole soutěže Zlatý list, kategorie mladší - družstvo "Gejmrovci a Borci" Stáhnout
Stříbrné pásmo v krajském kole Přehlídky školních dětských pěveckých sborů, kategorie I. A - Prosečánek Stáhnout
Stříbrné pásmo v krajském kole Přehlídky školních dětských pěveckých sborů, kategorie I. B - Červánek  Stáhnout
Stipendium Pedagogické fakulty Univerzity Hradec Králové - Vítek Lustyk, Karel Herynek Stáhnout
Cena za nejlepší studentskou práci v krajském kole FVTP a stipendium - Karel Herynek, Vítek Lustyk  Stáhnout
Účast v krajském kole FVTP s právem studijní cesty ve Francii - Karel Herynek, Vítek Lustyk Stáhnout
Účast v okresním kole FVTP - Jitka Poslušná, Martina Sádecká Stáhnout
Účast v okresním kole FVTP a postup do krajského kola - Miloslava Jeništová, Lucie Lacmanová Stáhnout
Účast v okresním kole FVTP a postup do krajského kola - Karel Herynek, Vítek Lustyk Stáhnout
Účast v okresním kole FVTP a postup do krajského kola - Lenka Dvořáková, Lenka Zavoralová  Stáhnout
Účast v okresním kole zeměpisné olympiády, kategorie C - Veronika Zachová Stáhnout
Účast v okresním kole zeměpisné olympiády, kategorie B - Kristýna Třasáková  Stáhnout
Účast v okresním kole zeměpisné olympiády, kategorie B - Petr Novák  Stáhnout
Účast v okresním kole zeměpisné olympiády, kategorie C - Karel Herynek  Stáhnout
3. místo v soutěži odborných dovedností žáků ZŠ - družstvo ZŠ Proseč Stáhnout
3. místo v krajském kole XIII. Olympiády dětí a mládeže, stolní tenis - chlapci Stáhnout
4. místo v krajském kole XIII. Olympiády dětí a mládeže, stolní tenis - dívky Stáhnout
1. místo v okresním kole soutěže ve stolním tenisu AŠSK, IV. kategorie - chlapci Stáhnout
2. místo v soutěži Hrošiáda, kategorie starší - družstvo ZŠ Proseč Stáhnout
Účast na koncetě vítězů v soutěži Skutečský slavík, kategorie II. A - Adéla Stodolová  Stáhnout
1. místo v atletickém čtyřboji, kategorie 8. - 9. třída - ZŠ Proseč  Stáhnout
1. místo v atletickém čtyřboji, kategorie 6. - 7. třída - ZŠ Proseč Stáhnout
Účast v republikovém finále OVOV - ZŠ Proseč Stáhnout
Účast v republikovém finále OVOV - Veronika Uhrová Stáhnout
Účast v republikovém finále OVOV - David Loskot  Stáhnout
Účast v republikovém finále OVOV - Barbora Lněničková  Stáhnout
Účast v republikovém finále OVOV - Jakub Dostál Stáhnout
Účast v republikovém finále OVOV - Štěpánka Doležalová Stáhnout
Účast v republikovém finále OVOV - Kateřina Binková Stáhnout

Nahoru