Hlasovat můžete pro její video pod soutěžním číslem 10 na stránkách: https://ekoosveta.cz/den-zeme-2021.

Vítěz videa s nejvíce hlasy získá finanční odměnu 10 000 Kč. Pokud by Anežka vyhrála, peníze poputují do Záchranné stanice Pasíčka, která se v poslední době potýká s výpadkem financí kvůli covidu.

Hlasovat můžete do 24. 4. 2021, kdy ve 14 hodin bude vyhlášen vítěz.

Držíme Anežce pěsti a děkujeme za účast v soutěži.

Na zmíněném odkazu se od 22. 4. (Den Země) můžete také sami zapojit do různých soutěží o drobné ceny.

UKLIĎME SVĚT

Naše škola se přidala do celorepublikové kampaně Ukliďme svět, kterou od roku 1993 zaštiťuje Český svaz ochránců přírody. Tato akce se vztahuje ke Dni Země, který připadá na 22. dubna.

Do konce dubna se tak naši žáci v prezenční výuce zapojí do úklidu školního areálu a žáci v distanční výuce v úklidu svých zahrad a blízkého okolí.

Fotografie z úklidu mohou žáci posílat třídním učitelům:

• Před odesláním soubor s fotografií přejmenujte tak, aby v názvu souboru bylo vaše příjmení a jméno.
  • Přímo do obrázku však své jméno ani jiné osobní údaje neuvádějte
  • Zaslání fotografie je nepovinné. Zaslané fotografie mohou být využity pro prezentaci školy na webu a školním Facebooku, ve fotogalerii na Rajčeti a YouTube. Vybrané fotografie budou odeslány organizátorům celorepublikové soutěže Ukliďme svět. Zvažte, prosíme, co na fotce bude v záběru.
  • Jak a kam fotografii poslat - podle pokynu třídního učitele.

Žáky v prezenční i distanční výuce čeká řada doprovodných aktivit.

Zveřejněno: 16. 4. 2021 (Den Země 2021 - hlasování)

Aktualizováno: 20. 4. 2021 (Ukliďme svět)