ZVEŘEJNĚNO: 27. 2. 2021
AKTUALIZOVÁNO:

DISTANČNÍ VÝUKA

ŘÁD ONLINE VÝUKY

• Od 1. března 2021 je v platnosti ŘÁD ONLINE VÝUKY.
  • K náhlednutí a ke stažení je na stránce ŠKOLA / DOKUMENTY / ŘÁDY A NORMY.
  • Věříme, že zavedení těchto pravidel ještě více zkvalitní naši online výuku.
  • Vzhledem k zavedení povinnosti mít během videokonferencí zapnuté kamery, nabízíme možnost si přes školu levné webkamery zakoupit (350-400 Kč). Tyto kamery obsahují i mikrofon. Kdo by měl problém s mikrofonem nebo se zvukem, je možné pořídit i levná sluchátka s mikrofonem (150-200 Kč) nebo samotný mikrofon (100-200 Kč).
    • Ukázky: sluchátka, webkamera 1webkamera 2, mikrofon 1, mikrofon 2.
    • Kdo máte zájem o zakoupení některého z těchto zařízení přes školu, kontaktujte správce ICT: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

STRAVOVÁNÍ

• Školní jídelna je v provozu a žáci, kteří se vzdělávají distančně, mají právo na dotovaný oběd.
  • Kdo máte o odebírání obědů během distanční výuky zájem, přihlaste se u vedoucí stravování: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., 469 321 115; 773 901 885.
  • Nabízíme také možnost odběru obědů za plnou cenu 68 Kč. Tuto možnost může využít kdokoliv, ale doporučujeme to zejména rodičům, kteří jsou doma s dětmi, nebo z domu pracují. Ulehčí Vám to současnou komplikovanou situaci.
  • Obědy se vydávají od 11:00 do 13:00.