ZVEŘEJNĚNO: 13. 11. 2020
AKTUALIZOVÁNO:

ŘEDITELSKÉ VOLNO a STÁTNÍ SVÁTEK

• V pondělí 16. listopadu 2020 je ředitelské volno.
  • V úterý 17. listopadu 2020 je státní svátek Den boje za svobodu a demokracii.
  • Oba dny neprobíhá distanční výuka ani online videokonference.

PREZENČNÍ VÝUKA 1. a 2. třídy od 18. listopadu 2020

• 1. a 2. třída se od středy 18. listopadu 2020 učí prezenčně ve škole.
  • Výuka bude probíhat podle rozvrhu, který najdete na stránce: ŠKOLA / VZDĚLÁVÁNÍ / ROZVRH HODIN.
  • Při hudební výchově je zakázán zpěv, a proto při ní bude probíhat náhradní činnost. Podobně při tělesné výchově je zakázána sportovní činnost, a proto bude probíhat také činnost náhradní.
  • Školní družina je otevřena v plném rozsahu. Aby se žáci ze tříd ve družině nemíchali, bude mít každá třída své oddělení.
  • Školní jídelna je v provozu. Všechny děti, které chodí na obědy, mají obědy automaticky přihlášené. Kdo obědy nebude chtít, nebo do školy ze zdravotních důvodů nepůjde, musí si obědy odhlásit.

DISTANČNÍ VÝUKA V OSTATNÍCH ROČNÍCÍCH

• 3. - 9. ročník se nadále vzdělává distančně.
  • Rozvrh online videokonferencí najdete opět na této stránce: ŠKOLA / SOUČÁSTI ŠKOLY / TŘÍDY / VIDEOKONFERENCE.
  • Jsou umožněny prezenční individuální konzultace ve škole (vždy pouze jeden žák a jeden pedagogický pracovník), u kterých může být přítomen zákonný zástupce žáka.

DALŠÍ INFORMACE

• Žáci a zaměstnanci školy (i další osoby pohybující se ve škole) mají povinnost nosit roušky po celou dobu pobytu ve škole. Děti by s sebou měly mít minimálně dvě roušky.
  • Při vstupu do školy bude žákům měřena teplota. Nejen při vstupu do školy si budou žáci dezinfikovat ruce. Bude se často větrat.