Na období od 12. do 25. října 2020 jsou vyhlášena další hygienická a organizační opatření, která ovlivní organizaci vzdělávání v naší škole.

VÝUKA NA 1. STUPNI

• Výuka bude probíhat prezenčně, tak jako doposud. Zúčastňují se jí všichni žáci.
  • Je nadále zakázáno zpívat, např. při výuce hudební výchovy a podobných předmětů.
  • Tělesná výchova probíhá bez omezení.
  • Výuka plavání je zatím přerušena.
  • ŠKOLNÍ DRUŽINA probíhá tak jako doposud bez omezení.

VÝUKA NA 2. STUPNI

• Třídy 7. A, 7. B a 9. třída
    • od 12. do 16. října 2020 výuka probíhá DISTANČNĚ
    • od 19. do 23. října 2020 výuka probíhá PREZENČNĚ
  • Třídy 6. A, 6. B a 8. třída
    • od 12. do 16. října 2020 výuka probíhá PREZENČNĚ
    • od 19. do 23. října 2020 výuka probíhá DISTANČNĚ
  • Během prezenční výuky je nadále zakázáno zpívat, např. při výuce výchovy k hudebnosti  a podobných předmětů.
  • Tělesná výchova probíhá bez sportovních činností, a to náhradním programem.
  • Během distanční výuky žáci sledují webové stránky školy v sekci ŠKOLA / SOUČÁSTI ŠKOLY / TŘÍDY, kde si pod svoji třídou a příslušnými předměty najdou pokyny k výuce jednotlivých předmětů. Informace ke každému předmětu budou zveřejněny vždy nejpozději v den, kdy by probíhala výuka tohoto předmětu podle platného rozvrhu hodin.
  • Distanční vzdělávání je podle § 184a školského zákona POVINNÉ.
  • EDUCofee pro rodiče, beseda pro rodiče je zatím odložena.

STRAVOVÁNÍ VE ŠKOLNÍ JÍDELNĚ

• Vzhledem k organizační náročnosti současných opatření a omezení množství žáků ve školní jídelně a s tím souvisejících dalších komplikací se od 12. října 2020 NEBUDE VAŘIT OBĚD č. 2.
  • Každý pátek bude zkrácen výdej obědů pouze do 13:15 hod. Tyto dvě změny platí do odvolání.
  • Žáci, kteří jsou doma na distanční výuce, mají právo na dotovaný oběd ze školní jídelny. Mají proto dvě možnosti:
    • obědy si na toto období odhlásí,
    • obědy si budou vyzvedávat do jídlonosičů tak, jako to dělají cizí strávníci, tj. v čase od 11:00 do 11:30 hod.

ZÁJMOVÉ ÚTVARY, KROUŽKY A PODOBNĚ

• Na období od 12. do 23. října 2020 je pozastavena činnost všech kroužků.
  • Zatím se to týká pouze KROUŽKU TECHNICKÝCH DOVEDNOSTÍ a ROBOTICKÉHO KROUŽKU, protože činnost ostatních kroužků nebyla zahájena.
  • Zahájení činnosti kroužků PROSEČSKÝ DŘEVÁČEK, VÝTVARNÝ KROUŽEK, SPORTOVNÍ HRY NA 1. STUPNI jsme stanovili na 5. listopadu 2020, pokud nám to dovolí hygienická situace.
  • O zahájení kroužků, případně dalších náležitostech, vás budeme včas informovat.
  • V období od 12. do 23. října 2020 se také nebude konat zasedání ŽÁKOVSKÉHO PARLAMENTU.