Školská rada má 6 členů:
– 2 členy školské rady volí zákonní zástupci žáků
– 2 členy volí pedagogičtí pracovníci
– 2 členy jmenuje zřizovatel

Volby členů školské rady, kteří v ní budou zastupovat rodiče nezletilých žáků, se uskuteční na třídních schůzkách během září v budově školy.

Oprávněné osoby, kterými jsou dle zákona 561/2004 Sb. všichni zákonní zástupci žáků, navrhují kandidáty na členství ve Školské radě. Navržený kandidát musí s kandidaturou souhlasit. Do kandidátky se mohou přihlásit také sami zájemci.

Návrhy kandidátů můžete podávat do 6. 9. 2020 jedním z následujících způsobů:
- online formulář: https://forms.gle/2Sr2LgwZHpNwPwh47
- písemně na adrese Rybenská 260, 539 44 Proseč
- osobně v ředitelně školy.

Volební období je tříleté od 1. 10. 2020 - 30. 9. 2023.

Kandidátní listina bude zveřejněna v budově školy a na internetových stránkách školy. Volební lístky dostanou voliči v den třídní schůzky.

Další informace o Školské radě při Základní školy a mateřské školy Proseč jsou k dispozici ZDE.

Zveřejněno 1. 9. 2020