ZVEŘEJNĚNO: 2. 6. 2020
AKTUALIZOVÁNO:

VÝUKA na 2. stupni ZŠ

Výuka bude probíhat od 8. června 2020 do 26. června 2020.
Každý ročník bude mít výuku jeden den týdně, tedy celkově třikrát.
Žáci budou mít navíc možnost zúčastnit se každý týden minimálně jednou individuálních nebo skupinových konzultací.

Prosíme rodiče o vyplnění přiloženého formuláře, abychom věděli, kolik žáků se zúčastní výuky a kolik žáků má zájem o konzultace.
Dotazník je zde: https://forms.gle/kDnSXddvcU4mcVuPA
Dotazník má zároveň formu závazné přihlášky. Pokud děti tímto způsobem přihlásite, musí se výuky zúčastnit.

Přihlášení žáci musí přinést hned první den výuky podepsané čestné prohlášení. Pokud nemáte možnost ho vytisknout, měli byste první den přijít společně s žáky a podepsat čestné prohlášení před začátkem výuky. Nebo si ho můžete tento týden vyzvednout přímo ve škole.

Další pravidla této výuky zveřejníme a pošleme rodičům přihlášených žáků do konce tohoto týdne.

Plán prezenční výuky:

• 6. ročník: pondělí 8. 6., 15. 6., 22. 6.
  • 7. ročník: úterý 9. 6., 16. 6., 23. 6.
  • 8. ročník: pátek 12. 6., 19. 6., středa 24. 6.
  • 9. ročník: čtvrtek 11. 6., 18. 6., třetí setkání po domluvě s třídními učiteli.

VÝUKA na 1. stupni ZŠ

Vzhledem k organizačním záležitostem jsme výuku na 1. stupni rozdělili na tři následující skupiny:

• 1. skupina: 1. tř. a 2. A (Mgr. Věra Stoklasová - garant výuky a vyučující)
  • 2. skupina: 2. B a 3. tř. (Mgr. Lenka Kvapilová - garant výuky a vyučující)
  • 3. skupina: 4. tř. a 5. tř. (Mgr. Karla Nováková - garant výuky a vyučující)

Stále je možné k výuce děti přihlásit: Přihláška bude obsahovat:
JMÉNO, PŘÍJMENÍ, DATUM NAROZENÍ A TŘÍDU dítěte,
JMÉNO, PŘIJMENÍ, DATUM NAROZENÍ, TELEFONICKÝ KONTAKT zákonného zástupce.
DEN, OD KDY CHCETE, ABY DÍTĚ DO ŠKOLY NASTOUPILO (musí to být s dostatečným předstihem).

ROZVRHY:

1. skupina 2. skupina 3. skupina
prezencni vyuka 1st rozvrhhodin1 2 mini prezencni vyuka 1st rozvrhhodin2 3 mini prezencni vyuka 1st rozvrhhodin4 5 mini

PRAVIDLA:

Vstup a pohyb po škole Obecná pravidla Hygienická pravidla Provoz jídelny
prezencni vyuka 1st pravidlaceduleOUT MINI prezencni vyuka 1st pravidlaceduleIN mini prezencni vyuka 1st pravidlaceduleWC mini prezencni vyuka 1st jidelna mini

KOMPLETNÍ dokumenty naleznete v sekci:Řády a normy

Mgr. Bc. Josef Roušar, ředitel školy