ZVEŘEJNĚNO: 26. 5. 2020
AKTUALIZOVÁNO: 27. 5. 2020

PRÁZDNINOVÝ PROVOZ ŠKOLNÍ DRUŽINY

Vážení rodiče, vzhledem k tomu, že byla škola od 11. března 2020 zavřená a v červnu je otevřená jen pro 1. stupeň v omezeném rozsahu, tak bychom Vám rádi nabídli prázdninový provoz školní družiny.
Mohou toho využít všichni rodiče, jejichž děti si plní základní vzdělávání v ZŠ a MŠ Proseč.
V tuto chvíli ještě nevíme, zda provoz školní družiny o prázdninách bude a případně v jakém rozsahu.

Proto realizujeme DOTAZNÍKOVÉ ŠETŘENÍ o tom, jak velký zájem o prázdninový provoz školní družiny mezi rodiči vůbec je.

Prosíme Vás, abyste tento dotazník vyplnili a uvedli v něm týdny, kdy provoz školní družiny potřebujete nebo kdy byste o něj měli zájem. Týdny, které v dotazníku uvedete, berte již jako závazné a my je tak budeme brát také. Pokud v těchto týdnech bude provoz družiny opravdu realizován, tak s Vámi budeme počítat.

O výsledcích dotazníku a o skutečném provozu školní družiny o prázdninách Vás budeme informovat nejpozději do 19. června 2020.

Dotazník můžete vyplnit pod tímto odkazem: https://forms.gle/aKG7vizejrqXTswZ8
- tuto nabídku může využít každý žák ZŠ, nezávisle na tom, jestli během šk. roku navštěvoval ŠD nebo ne,
- pokud máte v ZŠ více dětí, vyplňte dotazník za každé dítě zvlášť,

- dotazník vyplňte nejpozději do 15. června 2020,
- osobní kontaktní údaje, které v dotazníku vyžadujeme, využijeme pouze pro naši komunikaci s Vámi ohledně prázdninového provozu.

STRAVOVÁNÍ BĚHEM ČERVNA 2020

Žákům 1. stupně, kteří jsou přihlášení od 1. června 2020 k prezenční výuce BUDE POSKYTOVÁNO STRAVOVÁNÍ ve školní jídelně.

Rozhodli jsme o tom tento týden a proto dostanou rodiče přihlášených žáků bližší informace v co nejbližší době telefonicky nebo emailem.

Žáci, kteří během školního roku na obědy chodili, mají obědy automaticky přihlášené.
Ti žáci, kteří na obědy během školního roku nechodili a nyní by rádi obědy využili, kontaktují prostřednictvím svých zákonných zástupců vedoucí školního stravování: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Vnitřní řád ŠJ Provoz červen - 05-27.pdf

VÝUKA V ČERVNU 2020

Přihlášení žáci budou rozdělení do skupin následovně:

1. skupina: 1. - 3. ročník (Mgr. Věra Stoklasová - garant výuky a vyučující)
2. skupina: 4. a 5. ročník (Mgr. Karla Nováková - garant výuky a vyučující)
Výuku povedou, kromě paní učitelek, také asistentky pedagoga a vychovatelky: Eliška Košňarová, Michaela Macháčková, DiS., Petra Nekvindová, Zuzana Schejbalová, Lucie Šibravová.

VZHLEDEM K VOLNÉ KAPACITĚ V OBOU SKUPINÁCH LZE ŽÁKY JEŠTĚ PŘIHLÁSIT.
Informace o přihlášení a další podrobnosti, najdete na této stránce ZDE.
Školní řád - kombinovaná výuka 2000-05-27.pdf

Mgr. Bc. Josef Roušar, ředitel školy