vzhledem k potvrzenému pozitivnímu Covid testu je část žáků 8. ročníku do 28. 9. 2021 v karanténě. Podrobnější informace pošleme během zítřka i s pokyny od krajské hygienické stanice.

Na pondělí 20. 9. 2021 bude práce na domácí přípravu zadána na webové stránky školy pod odkazem na 8. B. Podle rozvrhu 8. B bude pokračovat výuka po celou dobu karantény. Od úterý budou probíhat i videokonference podle rozvrhu, který bude během zítřka zvěřejněn na webu školy.

Žáků, kteří jsou očkovaní, mají potvrzení o prodělaném Covid-19 nebo nebyli 13. a 14. 9. ve škole, se karanténa netýká a pokračují v prezenční výuce. Informace o tom, do které skupiny vaše dítě spadá a další informace najdete ve školním mailu vašich dětí.