Škola aktuálně

• Požární ochrana očima dětí 2019

16. 5. 2019 - Krásná umístění v literární a výtvarné soutěži

• Divadlo Pernštejni

7. 5. 2019 - Divadelní představení "Staré pověsti české"

• Turnaj v přehazované

3. 5. 2019 - Sportovní odpoledne v naší...

• Aktuality

Srdečně Vás zveme na koncert pěveckého sboru Duha "S lidovou písní napříč Evropou"

Zúčastníme se tradiční veřejné sbírky Český den proti rakovině.

10. 4. 2019 - Dětský prosečský kroj a Prosečský dýchánek s Kamilou Skopovou

Pedagogičtí pracovníci ZŠ a MŠ Proseč se připojují ke kampani Školy zůstávají v černé

Srdečně Vás zveme na výstavu dětských prací Planeta Lego 4,

ZŠ a MŠ Proseč a Spolek rodičů při ZŠ a MŠ Proseč Vás srdečně zvou na veřejnou přehlídku

V rámci školního projektu Návrat k tradicím Vás srdečně zveme na Prosečský dýchánek,

se koná ve čtvrtek 4. dubna 2019 od 13:30 do 18:30 hod. na 1. stupni základní školy v Proseči.

Vážení rodiče, rádi bychom Vás upozornili na preventivní vyšetření zraku pomocí přístroje Plusoptix S09.

Soutěž v sólovém zpěvu regionálních písní