Škola aktuálně

Vážení rodiče,

blíží se kolaudace nové městské sportovní haly a pro všechny děti po dlouhé době i klasické tělocviky. Všichni se moc těšíme na sportování v krásném moderním prostředí, s novými možnostmi. Stejně jako pro všechny ostatní uživatele sportovní haly pro nás platí povinnost mít vhodnou obuv. Vždy jsme měli na tělesnou výchovu dva typy obuvi- na sportování venku a sportování v tělocvičně. I když jsme vždy doporučovali a upřednostňovali halovou obuv se světlou podrážkou, v nové hale toto bude povinnost. Nevhodná obuv by nenávratně ničila nový povrch. Prohlédněte, prosím, obuv vašich dětí a pokud nemají speciální halovou obuv nebo jakoukoli obuv se světlou podrážkou a nevýrazným vzorkem, využijte např. podzimních prázdnin a pořiďte jim ji. Bez vhodné obuvi nebudou žáci do haly puštěni a byla by velká škoda, kdyby si netrpělivě očekávanou halu nemohli užít.

Příjďte se i Vy podívat na Den otevřených dveří 27. 10. a prohlédnout si krásné nové prostory naší školy.

pozvanka

Zobrazit plakát (PDF)

Dobrý den, vážení rodiče,

Vážení rodiče,

Vzhledem k nepříznivé epidemiologické situaci na naší škole až do odvolání nebudeme organizovat výuku nepovinných předmětů a zájmových útvarů.

Zároveň apelujeme na rodiče, aby důsledně dohlíželi nad dodržováním karantény svých dětí. Děkujeme.

Ve dnech 24. a 29. 9. proběhly doplňovací volby do školské rady.

Hezké pondělní odpoledne,

Informace od Spolku rodičů