Škola aktuálně

• 7. čtení v 1. třídě

24. 1. 2020 - Sedmé čtení prvňáčkům

• Družina na sněhu

22. 1. 2020 - Konečně jsme se dočkali bobování...

• Zima - práce dětí ŠD

22. 1. 2020 - Práce dětí ze školní družiny

• Aktuality

Ředitel Základní školy a mateřské školy Proseč Vás zve na 4. diskuzní kulatý stůl o vzdělávání na základní škole v Proseči,

Informace o přijímacím řízení na SŠ 2020.

ZŠ a MŠ Proseč přijme ASISTENTA PEDAGOGA, UČITELE MŠ a UČITELE ZŠ

Pěvecký sbor Duha Vás srdečně zve na "Vánoční koledování",

Školní knihovna při ZŠ a MŠ Proseč zve čtenáře na prosincový projekt "Recyklace starých knih"

Srdečně Vás zveme na vánoční koncert školních pěveckých sborů.

Ředitel Základní školy a mateřské školy Proseč Vás zve na 3. diskuzní kulatý stůl o vzdělávání na základní škole v Proseči,

Školní knihovna při ZŠ a MŠ Proseč vyhlašuje pro každého čtenáře výtvarnou soutěž "Portrét mého kamaráda".

Dne 1. 9. 2019 byl škole udělen certifikát FÉROVÁ ŠKOLA na období do 31. 8. 2022.

Ve středu 6. 11. 2019 proběhne na ZŠ a MŠ Proseč STÁVKA ZAMĚSTNANCŮ, kterou se připojují ke stávce vyhlášené ČMOS PŠ a podporované Pedagogickou komorou.