Škola aktuálně

• Třetí čtení v 1. třídě

15. 11. 2019 - Pokračovalo čtení prvňákům

• Barevný podzim v družině

14. 11. 2019 - V družině se tvořilo a...

• Aktuality

Ředitel Základní školy a mateřské školy Proseč Vás zve na 3. diskuzní kulatý stůl o vzdělávání na základní škole v Proseči,

Školní knihovna při ZŠ a MŠ Proseč vyhlašuje pro každého čtenáře výtvarnou soutěž "Portrét mého kamaráda".

Dne 1. 9. 2019 byl škole udělen certifikát FÉROVÁ ŠKOLA na období do 31. 8. 2022.

Ve středu 6. 11. 2019 proběhne na ZŠ a MŠ Proseč STÁVKA ZAMĚSTNANCŮ, kterou se připojují ke stávce vyhlášené ČMOS PŠ a podporované Pedagogickou komorou.

Ředitel Základní školy a mateřské školy Proseč Vás zve na 2. diskuzní kulatý stůl o vzdělávání na základní škole v Proseči,

Vážení rodiče a přátelé školy, srdečně Vás zveme na členskou schůzi Spolku rodičů,

Naše školní družina pořádá výstavu prací dětí ze školní družiny „Podzimní tvoření“.

Školní knihovna při ZŠ a MŠ Proseč zve každého čtenáře na TÝDEN KNIHOVEN.

Systema Siberian Cossack Pardubický kraj Vás srdečně zve na RODINNÉ HRY V PROSEČI s Andrejem Karimovem,

Ředitel Základní školy a mateřské školy Proseč Vás zve na 1. diskuzní kulatý stůl o vzdělávání na základní škole v Proseči,